You are currently viewing Dobry serwis kawowych ekspresów w Warszawie

Dobry serwis kawowych ekspresów w Warszawie

Każdy kto kiedykolwiek miał do czynienia z biznesem gastronomicznym, wie jak ważny jest dobry serwis. Szczególnie jeśli chodzi o urządzenia, na których zarabiamy duże pieniądze. Wtedy każdy dzień czy nawet każda godzina przestoju, kosztuje nas duże pieniądze. Wszystko jest w porządku, gdy mamy zapasowe urządzenie. A co jeśli nie?

Jak serwis naprawił mój ekspres w godzinę

dobry warszawski serwis ekspresów do kawyJeśli prowadzimy restaurację, jak ja, której dodatkiem na deser po głównym daniu była przepyszna kawa z ciastkiem i ekspres do kawy nam się popsuje – to mamy problem. Dobry ciśnieniowy ekspres do kawy kosztuje kilka tysięcy złotych. Zazwyczaj takie ekspresy są z wmontowanym młynkiem by kawa powstawała ze świeżo zmielonych ziaren. Gdybym miała kawiarnię, zapewne ekspresów miałabym też więcej niż jeden. Gdybym była bogatsza na stracie zapewne też miałabym jakiś w zapasie. Jednak otworzyłam swój warszawski lokal dość niedawno i nie zdążyłam jeszcze się dorobić podwójnych egzemplarzy. Nie chciałam też wydawać wszystkich funduszy na drugi ekspres. Musiałam na cito znaleźć dobry warszawski serwis ekspresów do kawy. Zależało mi na każdej godzinie. Gdy znalazłam w Internecie pierwsze numery zaczęłam dzwonić. Powiedziałam, że młynek mi nie mieli i że bardzo mi się spieszy. Już pod pierwszym numerem przemiły pan zaprosił mnie do siebie, bo uznał, że tak będzie szybciej niż gdyby kurier miałby odbierać ode mnie automat. Pojechałam, przyjął mnie mężczyzna, który odebrał telefon. Powiedział, że akurat mam szczęście, bo wypadła mu jedna naprawa i może spojrzeć na mój ekspres.

Naprawa zajęła godzinę. Okazało się, że młynek się zablokował. Nie straciłam dużo pieniędzy, bo na miejscu kelnerka robiła kawę z gorszego ekspresu, ale dodawała ciastko gratis by odwrócić uwagę klientów. Udawało się, bo nikt nie narzekał. Ja nauczyłam się, że zawsze trzeba mieć zapas i że są na tym świecie dobrzy ludzie.