You are currently viewing Dobry projekt wizytówki ma znaczenie

Dobry projekt wizytówki ma znaczenie

Wizytówka stanowi ważny element strategii marketingowej. Jej posiadanie właściwie z automatu sprawia, że wydajemy się bardziej profesjonalni, lepiej zorganizowani i godni zaufania. Mały kartonik z podstawowymi danymi to często jedyna rzecz, która sprawi, że osoba, która otrzymała wizytówkę, zainteresuje się naszymi produktami czy usługami.

Jak powinna wyglądać dobra wizytówka?

wizytówki radomWizytówkę można zaprojektować samodzielnie, korzystając z gotowych szablonów albo też zupełnie od podstaw. Jej wykonanie można również zlecić firmie specjalizującej się w takich działaniach. Jeśli wizytówka stanowi element szerszej strategii marketingowej, uwzględniającej np. reklamę w sieci, ulotki czy katalogi, powinna być spójna wizualnie z każdym z tych elementów. Dotyczy to kolorów, czcionek, a także w jakimś stopniu tekstu, jeśli podajemy coś poza podstawowymi danymi. Układ informacji na wizytówce powinien być czytelny i przejrzysty. Zwykle oznacza to, że na środku podajemy swoje imię i nazwisko oraz stanowisko. Adres zajmuje jeden z narożników, dane kontaktowe drugi. Jeśli chcemy posiadać bardziej unikalne, niestandardowe wizytówki Radom to miasto, w którym powinniśmy zacząć nasze poszukiwania. W Radomiu właśnie bez większego problemu znajdziemy osobę, która zaprojektuje dla nas wyjątkową wizytówkę. Może się ona odróżniać nie tylko treścią lub kolorystyką, ale przede wszystkim formą i materiałem, z jakiego zostanie wykonana. Wizytówka-origami dla artysty? Tłoczona metalowa blaszka dla firmy zajmującej się metaloplastyką? Czemu nie!

Unikatowa, inna niż wszystkie wizytówka z pewnością zwróci na siebie uwagę. Nie musimy jednak sięgać po bardzo drogie rozwiązania, jeśli nie mamy na to ochoty. Nieraz w zupełności wystarczy kredowy papier o fakturze pergaminu, delikatne tłoczenia czy złocone litery, aby nasza wizytówka wyglądała perfekcyjnie.