You are currently viewing Chłodny odcień blondu

Chłodny odcień blondu

Od wielu lat jestem blondynką, jednak do farbowania włosów używam jedynie rozjaśniacza na odrosty, a resztę na co dzień traktuję płukankami, które dbają o to, by żółty odcień nie powrócić. Do niedawna była to jedyna znana mi metoda na to, aby mieć zimny odcień blondu na głowie, dopóki jednak nie odkryłam farby, która jako jedyna świetnie wyrównała mi kolor.

Piękny i zimny blond

farby do włosów blondKiedy pierwszy raz rozjaśniłam włosy odczekałam jakiś czas i nałożyłam na włosy farbę, która miała na celu  jeszcze nieco je rozjaśnić i nadać im jednocześnie chłodny odcień. Niestety farba ta zawiodła i później musiałam mocno się namęczyć, aby naprawić jej działanie. Farba bowiem pokryła nierówno włosy robiąc plamy i nadając jedynie części pasemkom zimnego odcienia. Wyglądało to komicznie dlatego na długi czas zrezygnowałam z farb. Ostatnio jednak zauważyłam wiele nowości na rynku, a w tym farby do włosów blond które cieszyły się świetnymi opiniami. Zdjęcia kobiet przed i po zastosowaniu farby wprawiły mnie w zdumienie i choć obawiałam się, że z moim szczęściem z pewnością tak świetny efekt nie wyjdzie to i tak zdecydowałam się zaryzykować. Po cichu miałam jednak nadzieję, że może i w moim przypadku farba chociaż wyrówna kolor i jak się okazało nadzieje te zostały spełnione. Farba, którą zakupiłam nie tylko pokryła równomiernie każdy dosłownie włos, ale jednocześnie nadała im przepiękny, chłodny odcień o którym tak wiele lat marzyłam.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, że udało mi się znaleźć wreszcie farbę spełniającą w stu procentach moje oczekiwania. To moja pierwsza farba do włosów zakupiona z internetu i teraz wiem, że będę dokonywać takich zakupów jedynie w wersji online. W sieci bowiem możemy szybko zapoznać się z opiniami na temat konkretnego produktu, a ja właśnie w taki sposób znalazłam wreszcie farbę dla siebie.