You are currently viewing Architekt urządzi ci wnętrze

Architekt urządzi ci wnętrze

Moim głównym marzeniem był zakup własnego mieszkania. Dlatego też spędzałem niebotycznie długie godziny w pracy, biorąc na siebie wszelkie możliwe nadgodziny. Wszystko po to, ażeby nie wikłać się w kredyty i zakupić swoje własne cztery kąty za zebraną gotówkę. Kiedy wreszcie udało mi się zgromadzić odpowiednią sumę pieniędzy, pojawił się problem innego typu. Nie potrafię przecież urządzać wnętrz. 

Pomoc architekta wnętrz jest zbawienna

architektura wnętrz WarszawaKiedy zobaczyłem, że na moim koncie bankowym widnieje już odpowiednia suma pozwalająca mi na zakup mieszkania – odetchnąłem. Postanowiłem sobie wtedy, że w pracy zwolnię nieco tempo, po tych wszystkich latach tytanicznej pracy. Chciałem więc, by moje mieszkanie nie było skromne. Chciałem, by było nowoczesne, minimalistyczne i ciekawie urządzone. Sam jednak w życiu bym się nie podjął tak trudnego zadania. Dlatego też skontaktowałem się ze znajomym architektem, widniejącym w Internecie pod hasłem: architektura wnętrz Warszawa. Głównie zajmuje się on projektowaniem wnętrz oraz ich aranżacją. Szybko umówiłem się z nim na spotkanie, podczas którego omówiliśmy szczegóły dotyczące mojej wymarzonej wizji czterech kątów. Jako że byliśmy znajomymi – szybko zaczęliśmy nadawać na tych samych falach. Mój znajomy to prawdziwy fachowiec, wobec czego bardzo profesjonalnie podszedł do tematu, doskonale wiedząc jak ciężko pracowałem na to, by móc pozwolić sobie na ten dom. 

Do dziś wspominam bardzo dobrze naszą owocną współpracę. Architekt wykazał się wielką kreatywnością oraz doskonałym zrozumieniem moich potrzeb i wizji. Wykorzystał moje pomysły oraz ubarwił je swoimi, w związku z czym efekt finalny jest niesamowity. Po dziś dzień wspominam tę współpracę kiedy spoglądam na swoje nowoczesne mieszkanie, w którym czuję świetnie.